Sledovat film Čtyřnohá romance online

Přehrajte si film Čtyřnohá romance HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický, romantická komedie Čtyřnohá romance na JOJ Family!
  Sledovat Čtyřnohá romance online
Žánr:
komedie, romantický, romantická komedie
Režie:
Markus Bräutigam
Hrají a postavy:
Susanne Michelová (Claudia Schmitt), Florian Fitz (Mark Berner), Siegfried Rauch (Heinrich), Christian Spatzek (Erik), Michael Kind (Gandolf), Jaschka Lämmertová (Sophie)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Televizní romance o dvou malých rysech, kteří dali dohromady dva velké lidi.

Právnička Claudia Schmittová se chystá vyrazit ze Salzburgu na dovolenou do Lužice s přítelem Erikem. Když však krátce před odjezdem Erik kvůli finančně výhodné pracovní nabídce cestu odvolá, odjede sama. Pronajímá si chatku od pohledného Marka Bernera. U chatky Claudia nachází dvě malá rysí mláďa. Mark jí však varuje, aby je nekrmila a nechala je svému osudu. Také jí vypráví osud jejich matky, kterou zastřelil pytlák. Claudie je však svéhlavá a nalévá jim mléko. Druhý den je odváží k Heinrichovi. Ten se zpočátku nabídne, že se o ně postará, ale když uvidí, že má Mark o Claudii zájem, odmítne jí. Claudia se tedy rozhodne mláďata vychovat sama. Heinrich vybízí Marka, aby jí s tím pomohl. Mark zpočátku odmítal, ale když viděl, s jakým zaujetím se Claudia o rysí mláďata stará, rozhodl se jí pomoci.
Sledujte na:
JOJ Family JOJ Family Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Family online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.