Film Cirkus Magique

Sledovat film
Cirkus Magique
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Desetiletý Tommy žije se svou matkou na farmě v Kanadě. Chlapec nepoznal svého otce, a tak si vysnil, že byl kosmonautem a jeho matka to nikdy nevyvracela. Jednou do města přijede cirkus, ale kvůli administrativním nesrovnalostem nemůže postavit šapitó. Tommy přemluví maminku, aby jim půjčili svoje pozemky. Ta svolí a do poklidného života na farmě vstoupí lidé od cirkusu. V tu chvíli se Tommyho obyčejný život stává kouzelným. Je třeba vyřešit ztrátu cirkusového stanu, ale také se možná do života matky a syna vrátí štěstí.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Philippe Muyl
Hrají a postavy: Jean-Robert Bourdage (Le propriétaire), Gouchy Boy (Bingo), Benoît Briere (Alix), Paul Cagelet (Antoine), Cali (Baptiste), Antoine Duléry (Auguste)
Země: Francie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 47 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko