Sledovat film Četník v New Yorku online

Přehrajte si film Četník v New Yorku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Četník v New Yorku na !
  Trailer k filmu Četník v New Yorku   Sledovat Četník v New Yorku online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jean Girault
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Maréchal des logis-chef Ludovic Cruchot), Michel Galabru (Adjudant Jérôme Gerber), Christian Marin (Maréchal des Logis Albert Merlot), Guy Grosso (Maréchal des Logis Tricard), Michel Modo (Maréchal des Logis Berlicot), Alan Scott (Franck)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1965
Popis:
Další komická dobrodružství svérázného strážmistra Cruchota a jeho četnických kolegů ze Saint Tropez.

Tentokrát je četnický oddíl vedený velitelem Gerberem vybrán, aby reprezentoval Francii na mezinárodním sjezdu četnictva v New Yorku. Cruchot, který je opět středem všeho dění má opět problémy se svou dcerou Nicole, která se rozhodne, že se přes jeho zákaz také podívá do Ameriky. Sotva četníci vyrazí, vyrazí Nicole za nimi a podaří se jí dostat na loď jako černý pasažér. V Americe prožije nejen milostnou historku s italským četníkem Aldem, který je tu také na sjezdu, ale také si zazpívá v televizi a hlavně zažije spoustu komických situací se svým otcem, který ji několikrát zahlédne a marně ji po celou dobu četnického sjezdu pronásleduje.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski