Sledovat film
Červená světla
online

Film Červená světla
  Trailer k filmu Červená světla Trailer
Přehrajte si film Červená světla HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 572 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Jak moc chceš uvěřit?
Dva vyšetřovatelé paranormálních jevů, zkušená doktorka Margaret Matheson a její mladý asistent Tom Buckley zkoumají nejrůznější metafyzické fenomény, aby prokázali jejich nepravost. Simon Silver, legendární slepý senzibil, který před třiceti lety záhadně zmizel, se najednou objeví a jeho případ se pro současnou vědu stane velkým oříškem. Tom začíná být Silverovým případem posedlý a jeho posedlost se prohlubuje s každým novým důkazem nevysvětlitelných událostí. Jak se Tom přibližuje Silverovi, napětí stoupá a jeho pohled na svět se třese v základech...

Žánr: Thriller
Režie: Rodrigo Cortés
Hrají a postavy: Cillian Murphy (Tom Buckley), Sigourney Weaverová (Margaret Matheson), Robert De Niro (Simon Silver), Toby Jones (Paul Shackleton), Joely Richardsonová (Monica Handsen), Elizabeth Olsenová (Sally Owen)
Scénář: Rodrigo Cortés
Země: Španělsko, USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 25.8.2022 17:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko