Sledovat film
Bouřlivé víno
online

Film Bouřlivé víno
  Trailer k filmu Bouřlivé víno Trailer
Přehrajte si film Bouřlivé víno HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vinařská komedie, která se odehrává na jižní Moravě od jara do léta osmašedesátého roku.
Michal Janák, předseda JZD a odborník na pěstování vína, se v roce 1968 odmítne podílet na plánu několika podnikavců, kteří chtějí založit nové vinařské družstvo a obchodovat s vínem na vlastní pěst. Spor o podnik, jehož jediným cílem je zisk na úkor státu, rozdělí vesnici na dva tábory. Novodobí podnikatelé však ve své touze po penězích nalétnou prvnímu podvodníkovi, který se ve vesnici objeví. Emigrant Hrdlička si za poslední peníze nechá udělat vizitky neexistující firmy a s vypůjčeným mercedesem vyrazí do Pálavic, kde mu důvěřiví podnikavci vnucují nejen své peníze, ale také dcery...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Vladimír Menšík (Michal Janák), Božidara Turzonovová (Katerina Mlcochová), Jiří Vala (Josef Hrdlicka), Čestmír Řanda (Stanislav Houkal), Slávka Budínová (Manca Houkalová), Eva Trejtnarová (Eva Houkalová)
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 18.3.2023 15:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська