Film Bouřlivé víno

Sledovat film
Bouřlivé víno
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vinařská komedie, která se odehrává na jižní Moravě od jara do léta osmašedesátého roku.
Michal Janák, předseda JZD a odborník na pěstování vína, se v roce 1968 odmítne podílet na plánu několika podnikavců, kteří chtějí založit nové vinařské družstvo a obchodovat s vínem na vlastní pěst. Spor o podnik, jehož jediným cílem je zisk na úkor státu, rozdělí vesnici na dva tábory. Novodobí podnikatelé však ve své touze po penězích nalétnou prvnímu podvodníkovi, který se ve vesnici objeví. Emigrant Hrdlička si za poslední peníze nechá udělat vizitky neexistující firmy a s vypůjčeným mercedesem vyrazí do Pálavic, kde mu důvěřiví podnikavci vnucují nejen své peníze, ale také dcery...

Žánr: Komedie
Režie: Václav Vorlíček
Hrají a postavy: Vladimír Menšík (Michal Janák), Božidara Turzonovová (Katerina Mlcochová), Jiří Vala (Josef Hrdlicka), Čestmír Řanda (Stanislav Houkal), Slávka Budínová (Manca Houkalová), Eva Trejtnarová (Eva Houkalová)
Scénář: Miloš Macourek, Václav Vorlíček
Země: Československo
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko