Sledovat film Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu online

Přehrajte si film Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu
  Trailer k filmu Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu   Sledovat Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu online
Žánr:
Komedie
Režie:
Larry Charles
Hrají a postavy:
Sacha Baron Cohen (Borat Sagdiyev), Ken Davitian (Azamat Bagatov), Luenell (Luenell), Chester (medvěd), Charlie Gustafsson (medvěd), Pamela Andersonová (Pamela Andersonová)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašs.

Borat Sagdijev je šestým nejznámějším Kazachem a nejlepším televizním reportérem Kazašské státní televize, která ho vyšle do USA, aby zde natočil dokument o této "zemi neomezených možností". A případně si našel novou manželku, protože tu starou tlustou mu znásilnil a roztrhal medvěd.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski