Sledovat film Bez záznamu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Bez záznamu
  Trailer k filmu Bez záznamu   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Thriller
Režie:
Hadi Hajaig
Hrají a postavy:
Sean Bean (Ewan), Charlotte Ramplingová (Charlotte McQueen), Abhin Galeya (Ash), Tom Burke (Mark), Ruth Wilson (Kate), Tuppence Middleton (Kate)
Scénář:
Hadi Hajaig
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Thriller Cleanskin režiséra Hadi Hajaiga sleduje příběh Ewana, jenž je agentem tajné služby a má za úkol sledovat a eliminovat sebevraždného bombového atentátníka Ashe společně s jeho teroristickou buňkou. Sám Ash však bojuje se svým svědomím a přemýšlí o své cestě k terorismu.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko