Sledovat film Bastardi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bastardi
  Trailer k filmu Bastardi   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Petr Šícha, Antonín Zovinec
Hrají a postavy:
Tomáš Magnusek (Tomáš Majer), David Dolanský (Dostál), Ladislav Potměšil (ředitel Halbich), Ivana Buková (Ivana Fišerová), Patrik Koutný (Hagar), Ondřej Semerák (Daniš)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2010
Popis:
Film, který vás přesvědčí, že vždy může být ještě hůře.

Příběh z prostředí praktického školství bez povrchností, klišé a přetvářek. Film je založen na reálném základě a ukazuje, jak to dopadne, když selže systém. Děj se odehrává v drsném prostředí základní školy. Skupina zdejších žáků - mladých násilníků je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky. Přesto nebyli zatím odsouzeni a stále navštěvují školu. Do ní nastupuje mladý učitel, jenž si svým neortodoxním přístupem získává sympatie ostatních kantorů i žáků. Za jakým účelem však do školy opravdu přišel, zjistíme až v závěru celého příběhu.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski