Sledovat film Báječná Angelika online

Přehrajte si film Báječná Angelika online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, historický Báječná Angelika na !
  Sledovat Báječná Angelika online
Žánr:
dobrodružný, historický
Režie:
Bernard Borderie
Hrají a postavy:
Michèle Mercierová (Angélique de Peyrac), Claude Giraud (Philippe de Plessis-Bellieres), Jean Rochefort (Desgrez), Jean-Louis Trintignant (Claude le Petit, dit Le poete croté), Giuliano Gemma (Nicolas), Claire Maurierová (Ninon de Lenclos)
Země:
Francie, Itálie, Německo
Rok výroby:
1965
Popis:
Druhý díl slavné filmové série o dobrodružstvích krásné a odvážné markýzy.

Po popravě svého manžela Jeoffreye de Peyraca se pronásledovaná Angelika de Sancé ukryla mezi pařížskou lůzou, vedenou jejím přítelem z dětství Nicolasem. Přísahá pomstu svým nepřátelům, kteří dostali jejího muže na hranici. První obětí se stává mnich Becher, který Peyraca udal. Angelika se ocitá uprostřed války pařížských gangů o moc, stane se svědkem a vzápětí mstitelem Nicolasovy smrti, ocitne se v žaláři, svou krásou a chytrostí se jí však podaří nejen zachránit si život, ale dokonce i najít ztracené děti. Celou tu dobu usiluje o znovunabytí bohatství a cti, kterou ztratila pro královu závist, což se jí nakonec po mnoha překážkách podaří, když je opět uvedena ke dvoru jako nevěsta svého bratránka Filipa de Plessis-Bellieres.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski