Film Babovřesky

Sledovat film
Babovřesky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: "Je to prostě film tak 'trošku' ze života."

Žánr: Komedie
Režie: Zdeněk Troška
Hrají a postavy: Jana Altmanová (Anda), Lucie Bílá (Gypsy), Jan Dolanský (Adam), Pavel Kikinčuk (Starosta), Jindriska Kikincuková (Bozena Nemcová), Lubomír Kostelka (dedek Fanda)
Scénář: Lubos Draganovský, Zdeněk Troška, Marek Kalis
Země: Česká republika
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 51 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko