Sledovat film
Babovřesky 3
online

Film Babovřesky 3
  Trailer k filmu Babovřesky 3 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou.

Žánr: Komedie
Režie: Zdeněk Troška
Hrají a postavy: Veronika Žilková (starostová Libuše Stehlíková), Jana Synková (Horáčková), Lucie Vondráčková (Ivana), Lukáš Langmajer (Petr), Pavel Kikinčuk (starosta Stehlík), Tereza Bebarová (Nesmysl - manželka ministerského úředníka Dočistil)
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 48 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 12.8.2022 14:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko