Sledovat film Assassin online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Assassin
  Trailer k filmu Assassin   Sledovat 1488 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama
Režie:
Hsiao-hsien Hou
Hrají a postavy:
Chen Chang (Tian Ji'an), Qi Shuová (Nie Yinniang), Yun Zhouová (Lady Tian), Satoshi Tsumabuki (Mirror Polisher), Dahong Ni (Nie Feng), Mei Yong (Yinniang' matka)
Země:
Taiwan, Čína, Hong Kong, Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Její dovednost je bezkonkurenční. Avšak její mysl zůstává rukojmím lidských citů.

Filmová báseň jednoho z největších filmařů současnosti zasazená do Číny 9. století je vizuálně omračujícím vyprávěním s prvky žánru wuxia - čínského ekvivalentu středověkého rytířského eposu s prvky fantasy. Jeho hrdinkou je profesionální vražedkyně Nie Yinniang, která poté, co selže ve svém úkolu, dostává od své paní rozkaz vrátit se do svého rodného kraje a zabít muže, jemuž byla kdysi přislíbena ―svého bratrance, který dnes velí největší vojenské oblasti v severní Číně.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko