Sledovat film Anthropoid online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Anthropoid
  Trailer k filmu Anthropoid   Sledovat 1544 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Historický, Thriller, Válečný
Režie:
Sean Ellis
Hrají a postavy:
Cillian Murphy (Josef Gabčík), Jamie Dornan (Jan Kubis), Harry Lloyd (Adolf Opálka), Charlotte Lebon (Marie Kovárníková), Toby Jones (Jan Zelenka-Hajský), Sam Keeley (Josef Bublík)
Scénář:
Sean Ellis, Anthony Frewin
Země:
Velká Británie, Česká republika, Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Akce má krycí jméno.

Reinhard Heydrich, třetí nejmocnější muž nacistické říše a hlavní architekt konečného řešení židovské otázky, zemřel 4. června 1942 v Praze na následky atentátu, který provedli českoslovenští parašutisté vyslaní zpět do vlasti exilovou vládou z Londýna.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko