Sledovat film Tažní ptáci online

Přehrajte si film Tažní ptáci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Tažní ptáci online
Žánr:
drama
Režie:
František Filip
Hrají:
Vlastimil Brodský (Fendrych), Vladimír Menšík (Klavírista Kára), Josef Somr, Eduard Cupák, Pavel Zedníček, Jana Hlaváčová (Károva manželka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1981
Popis:
Volné pokračování hry Ikarův pád. Drama zápasu o znovunabytí lidské důstojnosti.

Rozhodnutí Jiřího Hubače pokračovat v líčení dalšího osudu pianisty Káry po té, co se v závěru předchozí hry "Ikarova pádu" rozhodl k dobrovolnému nástupu do protialkoholní léčebny, dalo vzniknou opět mimořádnému dílu. "Tažní ptáci" představili zatím televizně nepoznané prostředí protialkoholní léčebny a režim, který je pro pacienty tvrdý a nesmlouvavý. Avšak nejdůležitější bylo chtít se uzdravit, vyléčit a vydobýt si zpět ztracenou sebeúctu i důvěru svého okolí. Předností Hubačova dramatického talentu je, že představuje své hrdiny z hloubky jejich povah, zázemí, vnitřního postoje i odhodlání brát svůj život jako výzvu osudu, čelit mu všemi silami, přemáhat překážky, vítězit a podléhat a začínat zase od začátku.
Hodnocení:
85 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.