Sledovat film
Ach, to libido
online

Film Ach, to libido
  Trailer k filmu Ach, to libido Trailer
Přehrajte si film Ach, to libido HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 321 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Pro Paulu, Betty, Charlotte a Sandy, čtyři kamarádky různého věku, které pracují pro jedny velkých novin v Paříži a setkávají se téměř každý den v jídelně, je tento týden velmi zvláštní. Nejstarší Paula je dokumentaristkou. Charlotte, redaktorka, je rozvedenou matkou malého synka, který je právě na prázdninách. Po letech společného soužití tak odešla od svého muže. Sandy, 18 let, je telefonistka. Stále žije se svými rodiči, bratrem a sestrou. Betty, fotoreportérka, žije sama a hodně cestuje. Svým kamarádkám však navrhne smělý plán, jak co nejradikálněji uniknout ze své samoty. Užít si mužů-loutek, lépe řečeno prostitutů! Čtyřnásobná jízda začíná. Chce to jen pevné nervy a odvahu...

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Michele Rosier
Hrají a postavy: Audrey Danaová (Betty), Claude Degliameová (Paula), Sarah Grappinová (Charlotte), Anna Mihalceaová (Sandy), Olivier Schatzky (Le premier journaliste), Marc Bodnar (Le rédacteur en chef)
Scénář: Michele Rosier
Země: Francie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 3.12.2022 02:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська