Sledovat film 48 hodin online

Přehrajte si film 48 hodin online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, akční 48 hodin na !
  Trailer k filmu 48 hodin   Sledovat 48 hodin online
Žánr:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, akční
Režie:
Walter Hill
Hrají a postavy:
Nick Nolte (Detektiv Jack Cates), Eddie Murphy (Reggie Hammond), Annette O'Tooleová (Elaine), Frank McRae (Detektiv Haden), James Remar (Ganz), David Patrick Kelly (Luther)
Země:
USA
Rok výroby:
1982
Popis:
Slavný thriller s prvky komedie o drsném poldovi a ukecaném vězni, kteří společně pátrají po uprchlém vrahovi.

Z vězení utekl nebezpečný trestanec. Odzbrojil detektiva Jacka Catese a jeho pistolí zastřelil dalšího policistu. Jack Cates je však tvrdý polda, který je odhodlán pomstít smrt kolegy za každou cenu. Aby se dostal vrahovi na stopu, rozhodne se "vypůjčit" si z vězení na osmačtyřicet hodin vězně Reggio Hammonda, který by mu mohl pomoci. Vrah se totiž chystá vybrat skrýš s lupem, o který ho Hammond připravil. Přestože jsou zájmy obou mužů zcela odlišné, cíl mají oba stejný, dopadnout uprchlíka. Není to však snadné. Už jen proto, že každý z dvojice pronásledovatelů je zcela odlišný. Jack je málomluvný drsný polda, Reggie lehkomyslný mluvka a hazardní hráč. A tak není divu, že musí přes vzájemné osobní antipatie během pronásledování plného honiček, přestřelek a dalších dramatických situací, nejprve naučit respektovat jeden druhého.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski