Sledovat film 30 a půl metru online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film 30 a půl metru
  Trailer k filmu 30 a půl metru   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Eric Red
Hrají a postavy:
Famke Janssenová (Marnie Watson), Bobby Cannavale (Shanks), Ed Westwick (Joey), Michael Paré (Mike Watson), Patricia Charbonneauová (Frances), John Fallon (Jimmy)
Scénář:
Eric Red
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Marnie si v domácí vazbě má odpykat trest za vraždu svého manžela Mikea. Ten ji v manželství týral a nehodlá s tím, jak se zdá, přestat ani po smrti. Jeho návštěvy jsou čím dál častější. Pomoc a pochopení hledá Marnie u svého přítele Joeye a u bývalého Mikeova parťáka Shankse. Otázkou je, zda se jí dá pomoci...
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko