Sledovat film 21 Gramů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 21 Gramů
  Trailer k filmu 21 Gramů   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Alejandro González Inárritu
Hrají a postavy:
Sean Penn (Paul Rivers), Naomi Wattsová (Cristina Pecková), Danny Huston (Michael), Carly Nahonová (Cathy), Claire Pakisová (Laura), Benicio Del Toro (Jack Jordan)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Jakou váhu má lidský život? Říká se, že každý z nás ztratí v okamžiku smrti přesně 21 gramů. Tolik váží jeden dílek čokolády, pěticentová mince, kolibřík ...

Vážná nehoda svede dohromady tři lidi, jejichž životy jsou tak navždy změněny. Matematik Paul musel prodělat náročnou transplantaci srdce, která mu zachránila život. Po zotavení se začne zajímat o to, kdo a jaký byl člověk, jehož srdce nosí v sobě, zatouží poznat lidi jemu blízké. Poznává zarmoucenou matku Christinu, nebo bývalého recidivistu Jacka, jenž hledá naději ve víře, ale osud mu nastrčí další neštěstí.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko