Sledovat Všechno a nic online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Dokument Všechno a nic
  Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Přírodní svět
Režie:
Nic Stacey
Hrají a postavy:
Jim Al-Khalili (Jim Al-Khalili - Presenter, University of Surrey), Simon Schaffer (Nick Davies - University of Cambridge), Carlos Frenk (Carlos Frenk - Cosmologist, University of Durham), Ian Stewart (James Davidson - University of Warwick)
Scénář:
Nic Stacey
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Tentokrát bude naším průvodcem Jim Al-Khalili a ukáže nám skutečnou velikost Všeho a podstatu Ničeho. V první hodině doletíme až k hranicím Universa a přitom podrobně prozkoumáme, nakolik se astronomii a matematice podařilo přetvořit naše poznatky o kosmu. Druhá hodina pak pojednává o tom, jak dokáže věda uchopit světy ležící až na samých hranicích možností lidského smyslového poznání. Na závěr dojdeme k objevu, který patrně přetrumfne všechny ostatní, že totiž Veškerenstvo vzniklo z Ničeho.
Hodnocení:
85 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko