Sledovat Všechno a nic online

Sledujte Všechno a nic online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 97 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, přírodní svět Všechno a nic na !
  Sledovat Všechno a nic online
Žánr:
dokument, přírodní svět
Režie:
Nic Stacey
Hrají a postavy:
Jim Al-Khalili (Jim Al-Khalili - Presenter, University of Surrey), Simon Schaffer (Nick Davies - University of Cambridge), Carlos Frenk (Carlos Frenk - Cosmologist, University of Durham), Ian Stewart (James Davidson - University of Warwick)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Tentokrát bude naším průvodcem Jim Al-Khalili a ukáže nám skutečnou velikost Všeho a podstatu Ničeho. V první hodině doletíme až k hranicím Universa a přitom podrobně prozkoumáme, nakolik se astronomii a matematice podařilo přetvořit naše poznatky o kosmu. Druhá hodina pak pojednává o tom, jak dokáže věda uchopit světy ležící až na samých hranicích možností lidského smyslového poznání. Na závěr dojdeme k objevu, který patrně přetrumfne všechny ostatní, že totiž Veškerenstvo vzniklo z Ničeho.
Hodnocení:
85 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.