Sledovat Podivuhodné přírodní úkazy online

Sledujte Podivuhodné přírodní úkazy online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Podivuhodné přírodní úkazy
  Sledovat Podivuhodné přírodní úkazy online
Žánr:
Dokument, Přírodní svět
Režie:
Louise Turner
Hrají a postavy:
Chris Packham (sám sebou - Presenter)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2012-2013
Popis:
Už jste ráno vstali a našli v ulici nejen všechny stromy a keře omotané hustými pavučinami, ale dokonce i své auto? Už jste viděli parazita, který rybě vysál celý jazyk a potom jej sám nahradil? A co bouři, která uvězní všechno mocnou vrstvou ledu? Nebo prachovou bouři, jež pokryje město rudou tmou? Záplavu myší biblických rozměrů? Hejno sarančí o velikosti Moravy? Sebevraždu více než 200 velryb? Ptáky, kteří uprostřed noci padají mrtví z nebe? Spadl vám někdy na auto půlmetrový blok ledu? Věříte, že se může najednou v zemi otevřít díra, která pohltí činžovní dům? A to není zdaleka všechno, podívejte se sami.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski