Sledovat
Těsné úniky 2. světové války
online

Dokument Těsné úniky 2. světové války
Sledujte Těsné úniky 2. světové války online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 153 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Tento seriál divákům představí největší hrdiny druhé světové války: lidi, kteří nevzdali boj ani ve chvíli, kdy už všechno vypadalo naprosto beznadějně. V mnoha případech zachránili statisíce svých bližních - a zhusta za to museli platit vlastním životem. Originální záběry, které se dosud nikde nepromítaly, budou komentovat renomovaní odborníci na dané téma a nejpoutavější scény oživí tvůrci seriálu s pomocí postupů a prostředků hraného filmu.

Originální název:

Narrow Escapes of WWII

Hrají a postavy: Colin Tierney (komentátor), Paul Markey (komentátor), Erik Dellums (komentátor), Robert Lyman (Robert Lyman - Author 'Japan's Last Bid for Victo), Mungo Melvin (Mungo Melvin - Major General Author 'Manstein: Hi), Richard Overy (Richard Overy - Professor)
Scénář: Jonathan Elliot
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 82 %
Vysíláno na: Prima ZOOM

Seznam epizod

vysíláno 23.11. (2) The Doolittle Raid - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina