Sledovat
Stopař
online

Dokument Stopař
  Trailer  k pořadu Stopař
Sledujte Stopař online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 153 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Nikdy nevíte, jestli jste si právě
Jim a Grace jsou kamarádi ze stejné školy. O prázdninách se rozhodnou podniknout výlet autem napříč Spojenými státy. Jejich dobrodružství se během jedné tmavé deštivé noci změní v horor. U silnice spatří muže v dlouhém plášti, promočeného na kost. Vezmou ho do auta a záhy zjistí, že je nezastavil proto, aby je požádal o svezení. Pro Johna Rydera je stopování velmi krvavým koníčkem. Všichni dobrosrdeční řidiči a spolucestující, kteří ho pozvou do svého auta, končí s proříznutým hrdlem. To však neplatí pro Jima a Grace. Pro ně má tajemný stopař připraven daleko pikantnější a ďábelsky zábavný plán.

Originální název:

The Hitcher

Žánr: Horor, Akční, Thriller
Režie: Dave Meyers
Hrají a postavy: Sean Bean (John Ryder), Sophia Bushová (Grace Andrewsová), Zachary Knighton (Jim Halsey), Neal McDonough (Nadporučík Esteridge), Kyle Davis, Skip O'Brien (Harlan Bremmer Sr.)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Spektrum Home 5.12.2023 00:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina