Sledovat Soukromý život Miloše Kopeckého online

Sledujte Soukromý život Miloše Kopeckého online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Soukromý život Miloše Kopeckého
  Sledovat Soukromý život Miloše Kopeckého online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dokument
Režie:
Pavel Křemen
Hrají a postavy:
Jana Kopecká, Miloš Kopecký, Rudolf Hrušínský, Barbora Vencourová
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Tento dokument je součástí televizního cyklu stanice CS film Ze soukromých archívů, který nahlíží do běžného života známých osobností českého filmu. Díky vášni Miloše Kopeckého pro fotografování a natáčení se zachovalo množství unikátního materiálu. Slovem provází Jana Kopecká. První díl je zaměřen především na vztah Miloše Kopeckého k ženám, na způsoby relaxace a trávení volných chvil a jeho duševní rovnováhu. Ve druhé části dokumentu se zaměříme na Miloše Kopeckého především ve vztahu k cestování, podíváme se s ním do Londýna a dokonce na Kubu. Závěrečný díl mapuje vztah Miloše Kopeckého k jeho kolegům z divadla, především pak jeho velké přátelství s Rudolfem Hrušínským.
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko