Sledovat
Psí srdce
online

Dokument Psí srdce
  Trailer  k pořadu Psí srdce
Sledujte Psí srdce online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 153 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Co vidíte, když zavřete oči?
Nekonvenční vizuální esej slavné hudebnice a experimentátorky Laurie Andersonové, která v sobě asociačně spojuje tak zdánlivě vzdálená témata, jakým je blízký vztah člověka a psa a vpád moci do soukromí amerických občanů po tragických událostech 11. září 2001. Svébytná vizuální složka je doprovázená hlasem vypravěčky, která spřádá nit myšlenek a dojmů. Tento křehký, bezmála beletristický celek podbarvuje Anderson vlastní působivou hudbou. Unikavý a niterný dokument pobízí diváka ke snění, k účtování s vlastními bolestmi i duchovním životem.

Originální název:

Heart of a Dog

Žánr: Dokument
Hrají a postavy: Archie (Rat Terrier), Jason Berg (veterinář), Heung-Heung Chin (pejskař), Bob Currie (doktor), Paul Davidson (farmář), Dustin Defa (Gordon Matta-Clark)
Scénář: Laurie Andersonová
Země: Francie, USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 18.11.2023 00:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina