Sledovat Psí srdce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Psí srdce
  Trailer k pořadu Psí srdce   Sledovat 1536 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument
Režie:
Laurie Andersonová
Hrají a postavy:
Archie (Rat Terrier), Jason Berg (veterinář), Heung-Heung Chin (pejskař), Bob Currie (doktor), Paul Davidson (farmář), Dustin Defa (Gordon Matta-Clark)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Co vidíte, když zavřete oči?

Nekonvenční vizuální esej slavné hudebnice a experimentátorky Laurie Andersonové, která v sobě asociačně spojuje tak zdánlivě vzdálená témata, jakým je blízký vztah člověka a psa a vpád moci do soukromí amerických občanů po tragických událostech 11. září 2001. Svébytná vizuální složka je doprovázená hlasem vypravěčky, která spřádá nit myšlenek a dojmů. Tento křehký, bezmála beletristický celek podbarvuje Anderson vlastní působivou hudbou. Unikavý a niterný dokument pobízí diváka ke snění, k účtování s vlastními bolestmi i duchovním životem.
Hodnocení:
71 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski