Dokument
Pravda o Charliem

Dokument Pravda o Charliem
  Trailer  k pořadu Pravda o Charliem
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Pravda o Charliem

Reggie velmi brzy po smrti svého manžela Charlese zjistí, že vedl dvojí život. Stane se totiž terčem nelítostného gangu. S pomocí záhadného Joshui Peterse a vládního agenta Bartholomewa se Reggie dostává blíž a blíž manželovu tajemství. Hodiny tikají, není kam utéct a není komu důvěřovat. Přesto musí Reggie najít pravdu. pravdu o Charliem.

Originální název:

The Truth About Charlie

Režie: Jonathan Demme
Hrají a postavy: Mark Wahlberg (Joshua Peters), Thandie Newtonová (Regina Lampertová), Tim Robbins (Pan Bartholomew), Christine Boissonová (Dominique), Joong-Hoon Park (Il-sang Lee), Jim Brooks (Jordan Castor)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 47 %
Vysíláno na: Spektrum Home
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina