Dokument
Dům na konci ulice

Dokument Dům na konci ulice
  Trailer  k pořadu Dům na konci ulice
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Dům na konci ulice

Když se mladá dívka a její matka přestěhují do malého městečka, dívka zjistí, že se v domě na konci ulice stala jakási nehoda. Věci se ale zkomplikují, když se dcera seznámí s chlapcem, který jako jediný nehodu přežil..

Originální název:

House at the End of the Street

Režie: Mark Tonderai
Hrají a postavy: Jennifer Lawrenceová (Elissa), Max Thieriot (Ryan), Elisabeth Shueová (Sarah), Gil Bellows (tkadlec), Eva Link (Carrie Anne), Nolan Funk (Tyler Reynolds)
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: Spektrum Home

Recenze uživatelů:

Dům na konci ulice je thriller, který není úplně špatný, ale ani se zde nekoná o nějaký převrat, Film herecky táhne Jennifer Lawrence, bez které bych asi dal o hvězdičku méně... Je to takový průměr posledních let, dávám tedy možná až přemrštěných 6/10...
60% djdkdave
Atmosferický thriller se dá natočit i bez potoků krve, sekání hlav a jiných zvráceností, což dosvědčuje tento snímek, který svým námětem, bohužel, jen kopíruje mnohé předchozí 'krváky'. Je vyprávěn nespěchajícím tempem, čímž všemu dává přirozený průběh a tak buduje jemnější napětí. Škoda jen ,že je děj kvůli své ne originalitě značně předvídatelný. Hatí to tak výborný thrillerový zážitek. A tak má snímek v konkurenci asi takový efekt, jako plivnutí do ohromné louže. Zkrátka přišel pozdě.
60% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina