Dokument Odtajněno: Příběhy amerických špiónů

Sledovat
Odtajněno: Příběhy amerických špiónů
online

Sledujte Odtajněno: Příběhy amerických špiónů online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 134 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Tento seriál o špionech odhaluje přísně tajné akce zpravodajských služeb, které uskutečnily Spojené státy jednak na vlastním území, jednak na území různých států světa. V každé epizodě figuruje některá z čerstvě zveřejněných kauz. Vyjadřují se k nim agenti, kteří dané události osobně prožili, nebo dokonce ovlivňovali a řídili. Seriál natočený za spolupráce kongresmana Mika Rogerse umožňuje divákům dosud nepředstavitelným způsobem nahlédnout do tajuplného světa špionážní činnosti.

Žánr: Thriller
Režie: Domini Hofmannová
Hrají a postavy: Seth Zielicke (Baaz / ... 2 díly, 2016-2017), Connor Skific (Military Operator 1 díl, 2016), Terral Altom (Interrogator 1 díl, 2016), Joshua Basili (Translator 1 díl, 2016), CJ Brady (Scott Carmichael 1 díl, 2016), David Hill (Scott Carmichael DIA 1 díl, 2016)
Scénář: Aaron Saidman
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 77 %

Seznam epizod

(5) Odtajněno: Příběhy amerických špiónů - sledovat
(6) Odtajněno: Příběhy amerických špiónů - sledovat
(7) Odtajněno: Příběhy amerických špiónů - sledovat
(8) Odtajněno: Příběhy amerických špiónů - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko