Sledovat Nosorožia mafia online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Nosorožia mafia
  Sledovat 1448 filmů a 119 stanic bez závazků
Popis:
Dokumentárny thriller o jednom z najziskovejších nelegálnych obchodov na svete: nosorožích rohov. Kilogram sa na čiernom trhu predáva za 50 000 eur, čo je cena vyššia ako za zlato alebo kokaín. Do nelegálneho obchodu s nosorožcami sú zapojené viaceré spoločnosti a politici. Doprava sa šíri na všetky kontinenty a ohrozuje biodiverzitu našej planéty. Toto vyšetrovanie odhaľuje odvrátenú stranu bitky o záchranu nosorožcov. Detektívi, vedci a policajti na celom svete riskujú životy. Pomocou metód ako zo špionážneho románu sledujú podozrivých a prenikajú do zložitých zločineckých gangov
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko