Dokument
Nepohodlný

Dokument Nepohodlný
  Trailer  k pořadu Nepohodlný
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Nepohodlný

Vládní komisař projede několik kontinentů, aby objasnil vraždu své ženy a odhalil zločiny nadnárodní farmaceutické společnosti.
V odlehlé části Severní Keni je nalezena brutálně zavražděná aktivistka Tessa Quayle. Její manžel Justin Quayle, člen Britského vysokého komisařství v Nairobi, se rozhodne vyšetřit smrt manželky na vlastní pěst. Důkazy ukazují na zločin z vášně. Proto se Quayle pronásledovaný výčitkami a pověstmi o nevěrách své zesnulé ženy vydává po stopách její minulosti. Bude muset riskovat vlastní život a projít tři kontinenty, aby odkryl pravdu. Díky přístupu k diplomatickým tajemstvím začne postupně odhalovat spiknutí, které je mnohem rozsáhlejší, než by si kdy dokázal představit ...

Originální název:

The Constant Gardener

Hrají a postavy: Ralph Fiennes (Justin Quayle), Rachel Weiszová (Tessa Quayleová), Hubert Koundé (Arnold Bluhm), Danny Huston (Sandy Woodrow), Daniele Harfordová (Miriam), Packson Ngugi (Policista v Morgue)
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Spektrum Home

Recenze uživatelů:

Tady hlavně oceňuji výborný scénář a kameru. Moc se to líbilo.
80% rt12
Toť tu posledný koment z roku 2017, to ešte nebolo koronacizmus, ktorý sme si odpykali od 2020-2022..Vo filme sa spomína informovaný súhlas s liečbou aj to že nevedia, že sa jedná o experimentály liekt dypraxa. Nebezpečne to koreluje s tým čo sa tu dialo.. Treba odstániť nepohodlných ľudí, ako vynálezcu mRNA Malloneho, alebo cez PCR Mullisa.. Miliardárske hovadá zo "západu" testujú svoje produkty na chodobných Afričanoch, a komu sa nelíbí, ten sa nám koroporáciam nelíbí a tralala ide do kytek!
90% Saltatrix
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina