Sledovat Mata Hari online

Sledujte Mata Hari online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 97 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online drama, historický, dobové Mata Hari na !
  Sledovat Mata Hari online
Žánr:
drama, historický, dobové
Režie:
Julius Berg, Dennis Berry, Olga Ryashina
Hrají a postavy:
Vahina Giocanteová (Mata Hari), Aleksei Guskov (George Ladou), Viktoriya Isakova (Lidia Kireevskaya), Paul Bellantoni, Rebecca Davis, Marc Graue
Země:
Rusko, Portugalsko
Popis:
Mata Hari, pravým menom Margaretha Geertruida Zelleová, sa narodila v roku 1896 v Holandsku. Ako dieťa veľmi skoro prišla o svojich rodičov a vyrastala u príbuzných. Preto sa už ako osemnásť ročná vydala za kapitána holandskej armády a odišla s ním na ostrovy Jáva a Sumatra. Jej manželstvo nedopadlo dobre a tak od svojho manžela odišla naspäť do Európy, do Paríža. Tam začala svoju kariéru ako orientálna tanečnica. Postupne sa stala slávnou a v časoch prvej svetovej vojny získala kontakty na vysokopostavených vojenských hodnostárov. Najprv prijala ponuku pracovať v službách nemeckej rozviedky. Neskôr prijala podobnú ponuku z francúzskej strany. V roku 1917 však bola prezradená ako dvojitá agentka a za svoju zradu bola popravená.
Hodnocení:
59 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.