Sledovat Marco Polo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Marco Polo
  Trailer k pořadu Marco Polo   Sledovat 1545 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama
Režie:
Kevin Connor
Hrají a postavy:
Ian Somerhalder (Marco Polo), B.D. Wong (Pedro), Desiree Ann Siahaanová (Temulun / Kensai), Brian Dennehy (Kublai Khan), Kay Tong Lim (Lord Chenchu), Christian Lee (Cogatai)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Jeden z nejslavnějších cestovatelů minulosti - Marco Polo - vyjíždí na svojí pouť do daleké Číny

Mladý Marco Polo odcestuje se svým otcem Niccolem a strýčkem Maffeem z Benátek do daleké Číny, kde chtějí navázat obchodní kontakty s dvorem mocného císaře Kublaj-chána, mongolského dobyvatele, který panuje celé Číně. Císaře zaujme Marcova mladistvost a otevřená povaha a pořádá Marca, aby zůstal na jeho dvoře. Ostatní se vrátí zpět do Itálie. Začíná sedmnáctiletá odysea. Marco si poctivě zaznamenával všechny svoje dobrodružství, které prožil v císařství opředeném tajemstvím. Tvrdé zkoušky jeho charakteru z něho udělaly nového, ušlechtilejšího a tolerantnějšího člověka. Musí však hodně překonat, pokud chce vidět znovu svůj domov.
Hodnocení:
61 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko