Sledovat Lumík: Malý gigant severu online

Sledujte Lumík: Malý gigant severu online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 97 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online drama Lumík: Malý gigant severu na Prima ZOOM!
  Trailer k pořadu Lumík: Malý gigant severu   Sledovat Lumík: Malý gigant severu online
Žánr:
drama
Režie:
Dominik Moll
Hrají a postavy:
Laurent Lucas (Alain Getty), Charlotte Gainsbourgová (Bénédicte Gettyová), Charlotte Ramplingová (Alice Pollocková), André Dussollier (Richard Pollock), Jacques Bonnaffé (Nicolas Chevalier), Véronique Affholderová (Francine)
Země:
Francie
Rok výroby:
2005
Popis:
Alain, vynálezce a inženýr domácích automatických přístrojů, pozve na večeři svého nového šéfa Richarda a jeho ženu Alici. Společná večeře se však nečekaně promění v hororovou noc, když se ucpe dřez a Alice se rozhodne všechny konfrontovat s nevěrou svého muže. Od tohoto momentu už jejich životy nebudou stejné jako dřív. Alain objeví, že v trubce je skandinávský hlodavec. Druhý den se ho pokusí svést Alice, a okamžitě o tom informuje jeho ženu Bénédicte. Severský lumík a Alice vykazují kupodivu mnoho společného... Film je psychologický thriller, v němž se sjednocují prvky surrealistické záhady, napětí a satiry na maloměšťácké mravy. Natočen je podmanivým stylem, jenž všechny nelogičnosti a absurdity příběhu činí naprosto přirozenými.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.