Sledovat Génius podle Stephena Hawkinga online

Sledujte Génius podle Stephena Hawkinga online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 98 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, věda Génius podle Stephena Hawkinga na Prima ZOOM!
  Sledovat Génius podle Stephena Hawkinga online
Žánr:
dokument, věda
Režie:
Iain Riddick
Hrají a postavy:
Stephen Hawking (Isaac Moreno 3 episodes, 2016), Alex Filippenko (Robert de Neufville 1 episode, 2016), Marisol Ferra (Xiuzhen Janice Li 1 episode, 2016), Sian Proctor (Volunteer 1 episode, 2016), Seth Shostak (Seth Shostak - Astronomer 1 episode, 2016), David Charbonneau Ph.D. (Philip Bloom unknown episodes)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Legendární vědec Stephen Hawking se pokusí odhalit skutečný lidský potenciál. Vybraní dobrovolníci a diváci budou postaveni do situace, kdy musí myslet jako největší géniové naší minulosti a odpovídat na některé z nejtěžších otázek lidstva. Využijeme širokou škálu experimentů i triků na cestě k poznání.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.