Sledovat Výpravy do vesmíru online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Dokument Výpravy do vesmíru
  Sledovat 1431 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Věda
Režie:
John Dunton-Downer, Anabelle Marshall
Hrají a postavy:
Dude Walker (sám sebou - vypravěč)
Scénář:
John Dunton-Downer
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Tato série nahlíží do zákulisí nejnovějšího zkoumání vesmíru a zaměřuje se na úspěchy minulosti a možné budoucí mise. Podíváte se, jak NASA pracuje na rozvoji cestování do hlubin vesmíru s cílem poslat lidi na asteroid či dokonce na Mars. Rovněž probíhají přípravy na eventualitu, že lidstvo bude jednou přinuceno opustit Zemi, aby se zachránilo. Jednotlivé díly se soustředí na různé aspekty cestování do vesmíru, od Mars Curiosity Roveru po úspěšné dosažení oběžných drah Země.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko