Sledovat Dům online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Dům
  Trailer k pořadu Dům   Sledovat 1490 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Zuzana Liová
Hrají a postavy:
Miroslav Krobot, Taťjana Medvecká, Judit Bárdos, Ester Geislerová, Marek Geišberg, Lucia Jašková
Země:
Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2011
Popis:
Otec Imrich má svoje sny. Dcera Eva má svoje vlastní. Ale život je to, co se děje někde mezitím.

Film vypráví příběh otce, který pro každou ze svých dvou dcer staví DŮM. Do stavby domů projektuje všechny své sny a ambice, které ztratil v éře komunismu. Poté, co vyžene z domu starší dceru, která ho “zklamala”, soustředí veškerou sílu na budování domu pro mladší Evu. Konflikt mezi generacemi se vyostřuje v okamžiku, kdy i Eva začne proti otci a jeho snu nečekaným způsobem protestovat. Jakou cenu zaplatí všichni zúčastnění, až všechna skrytá tajemství vyplují na povrch…?
Hodnocení:
67 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko