Sledovat
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem
online

Dokument Cestování červí dírou s Morganem Freemanem
Sledujte Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 136 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem je americká vědecko-populární dokumentární série kterou uvádí herec Morgan Freeman. Cestování červí dírou se zaměřuje na největší záhady vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, nejnovějších teoretických poznatků akademiků a výsledků vesmírného výzkumu se tento seriál zaměřuje na černé díry, kolonizování planet, teorii strun mnoho dalších. Přidejte se k Freemanovi na této jedinečné cestě prozkoumávání nových hranic nacházejících se mimo planetu Zemi a následujte ho při hledání odpovědí na závažné otázky: „Jsme ve vesmíru sami?“, „Odkud jsme se vzali?“, „Existuje život i na jiných planetách?“

Hrají a postavy: Morgan Freeman (sám sebou - vypravěč), Sean Carroll (on sám), Will Wright (on sám), Frank Tipler (on), Paul Davies (on sám), Janna Levin (ona)
Scénář: Kurt Sayenga
Země: USA
Rok výroby: 2013-2014
Hodnocení: 86 %
Vysíláno na: Prima ZOOM

Seznam epizod

Série 4:
(6) Může někdo vniknout do naší mysli? - sledovat
Série 5:
(7) Je gravitace jenom iluze? - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko