Sledovat
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem
online

Dokument Cestování červí dírou s Morganem Freemanem
Sledujte Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 144 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem je americká vědecko-populární dokumentární série kterou uvádí herec Morgan Freeman. Cestování červí dírou se zaměřuje na největší záhady vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, nejnovějších teoretických poznatků akademiků a výsledků vesmírného výzkumu se tento seriál zaměřuje na černé díry, kolonizování planet, teorii strun mnoho dalších. Přidejte se k Freemanovi na této jedinečné cestě prozkoumávání nových hranic nacházejících se mimo planetu Zemi a následujte ho při hledání odpovědí na závažné otázky: „Jsme ve vesmíru sami?“, „Odkud jsme se vzali?“, „Existuje život i na jiných planetách?“

Hrají a postavy: Morgan Freeman (sám sebou - vypravěč), Sean Carroll (on sám), Will Wright (on sám), Frank Tipler (on), Paul Davies (on sám), Janna Levin (ona)
Scénář: Kurt Sayenga
Země: USA
Rok výroby: 2010-2015
Hodnocení: 87 %
Vysíláno na: Prima ZOOM

Seznam epizod

Série 5:
vysíláno 22.1. (9) Is There a Shadow Universe? - sledovat
vysíláno 29.1. (10) Kdy začal čas? - sledovat
Série 7:
vysíláno 23.1. (1) Skončilo naše soukromí? - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська