Sledovat Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online

Sledujte Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 98 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, záhady, rodinný, věda Cestování červí dírou s Morganem Freemanem na Prima ZOOM!
  Sledovat Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online
Žánr:
dokument, záhady, rodinný, věda
Režie:
Kurt Sayenga, Geoffrey Sharp, Laura Verklan
Hrají a postavy:
Morgan Freeman (sám sebou - vypravěč), Sean Carroll (on sám), Will Wright (on sám), Frank Tipler (on / ...), Paul Davies (on sám), Janna Levin (ona / ...)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem je americká vědecko-populární dokumentární série kterou uvádí herec Morgan Freeman. Cestování červí dírou se zaměřuje na největší záhady vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, nejnovějších teoretických poznatků akademiků a výsledků vesmírného výzkumu se tento seriál zaměřuje na černé díry, kolonizování planet, teorii strun mnoho dalších. Přidejte se k Freemanovi na této jedinečné cestě prozkoumávání nových hranic nacházejících se mimo planetu Zemi a následujte ho při hledání odpovědí na závažné otázky: „Jsme ve vesmíru sami?“, „Odkud jsme se vzali?“, „Existuje život i na jiných planetách?“
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.