Sledovat Česko-19 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Česko-19
  Sledovat 1421 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Zdraví
Popis:
Boj s nemocí Covid-19 tak, jak ji zachytili kamery na uzavřených covidových odděleních. Exkluzivní dokument mapuje osudy lidí, kteří se s novým typem koronaviru setkali až příliš blízko. Zdravotníci, kteří v oblecích bojovali proti neviditelnému nepříteli a teď se pomalu vracejí do normálního života. Příběh Alzheimercentra v Ostravě, kde ze 70 klientů 11 zemřelo, ale díky personálů se jich 59 podařilo uchránit. Žádní politici, žádní odborníci. Jen obyčejní lidé, kteří mají co říct. Příběhy naděje ale i boje o život. Provází Tatiana Dyková.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko