Sledovat Okná duše dokorán online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Dokument Okná duše dokorán
  Sledovat 1431 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Zdraví
Rok výroby:
2020
Popis:
Duševné poruchy zhoršujú kvalitu života jednotlivcov, vytvárajú partnersko-sociálnu disharmóniu, zaťažujú verejné financie, výkonnosť ekonomiky a celú spoločnosť. Prevenciou je hovoriť o nich. Všetky fakty o tejto téme sú univerzálne potrebné. Liga za duševné zdravie vám prináša 16 dielny cyklus zrozumiteľného rozprávania a poučných informácií priamo od odborníkov. Originálnym prvkom v relácií je osoba moderátorky MUDr. Soni Belanskej, ktorá sama je psychiatrička, respektíve psychoterapeutka. Okná duše dokorán je pre všetkých, ktorým duševné zdravie nie je ľahostajné.. Slovenská republika (2020).

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko