Sledovat Akvária na míru online

Sledujte Akvária na míru online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 96 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online reality tv Akvária na míru na !
  Sledovat Akvária na míru online
Žánr:
reality tv
Režie:
Brooke Drogmund, Carolyn Dodd, Jeff Eggleston, Brian Seidel, Jeffrey Hawkes, Cyndi Haas
Hrají a postavy:
Wayde King (on sám), Brett Raymer (on sám), Robert Christlieb (on sám), Heather King (Brett's Sister / ...), Agnes Wilcaynski (ona / ...), Irwin Raymer (on sám)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Nový pořad Akvária vám přiblíží legrácky obchodních partnerů, nejlepších kamarádů a věčných soupeřů Waydea Kinga a Bretta Raymera, kteří provozují největší firmu na výrobu akvárií v USA, Acrylic Tank Manufacturing. Zhotovují ty nejneobvyklejší, nejokázalejší a nejunikátnější akvária určená pro nejpozoruhodnější ryby a klienty z celého světa. Žádná zakázka není pro toto ambiciózní duo příliš velká či přemrštěná. Wayde a Brett se pustí téměř do čehokoli, od akvária ve tvaru jukeboxu, které zapadne do výzdoby stylové jídelny z 50. let v Las Vegas, po akvária ve tvaru pyramid, aut a pivních sudů, aby klientům poskytli individualizované kousky oceánu. Tento zábavný pořad představuje úskalí a úspěchy jejich podniku, který úspěšně provozují se svou neústupnou a nesnesitelnou rodinou a zaměstnanci už 14 let.
Hodnocení:
66 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.