Sledovat Změna hry online

Přehrajte si Změna hry online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 95 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, rodinný Změna hry na Nickelodeon!
  Sledovat Změna hry online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Adam Weissman
Hrají a postavy:
Cree Cicchino (Babe), Madisyn Shipman (Kenzie), Benjamin Flores Jr. (Triple G), Thomas Kuc (Hudson), Kel Mitchell (Double G), Aris Alvarado (muž Baby)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Game Shakers je akční sitcom režírovaný Danem Schneiderem, který měl premiéru 12. září 2015. Série sleduje dvě dívky se jmény Babe (Cree Cicchino) a Kenzie (Madisyn Shipman), které startují multimiliónovou herní společnost, a jako svého byznys partnera si daly za cíl ulovit rapovou hvězdu Double Gého (Kel Mitchell). Na obrazovkách také uvidíme Benjamina Florese, který ztvárňuje postavu Triple Gého, Double Gého syna, který je stejně jako jeho otec najat do společnosti, kde figuruje jako herní poradce.
Hodnocení:
45 %
Sledujte na:
Nickelodeon

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.