Sledovat Začarovaná láska online

Přehrajte si Začarovaná láska online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 96 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, rodinný Začarovaná láska na ČT :D!
  Trailer k pořadu Začarovaná láska   Sledovat Začarovaná láska online
Žánr:
pohádka, rodinný
Režie:
Ondřej Kepka
Hrají a postavy:
Marika Šoposká (Princess Marinka), Filip Tomsa (gamekeeper Cernoocko), Ivana Chýlková (witch Krivonozka), Jana Paulová (královna), Svatopluk Skopal (král), Roman Štabrňák (Prince Hubert)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Romantická pohádka plná kouzel, kde jedno popletené čarování způsobí pohromu a málem zmaří štěstí princezny Mařinky a mládence Černoočka.

Není čarování jako čarování. Stačí jedno zbrklé rozhodnutí učiněné ze žárlivosti a neštěstí je hotové. Nebo skoro hotové. Právě tak se mohlo stát, že se jeden pohledný mladík, zamilovaný do princezny, rozhodl proměnit v ptáka, aby mohl nepozorován zjistit, jestli jeho milovaná nechystá vdavky s princem. Problém ovšem nastal, když se chtěl zpátky proměnit v mladíka. A to všechno proto, že čarodějnice Křivonožka lásce mladé dvojice vůbec nepřála. V téhle pohádce nás zkrátka čeká řada nečekaných zvratů a kouzel, ale nakonec ke šťastnému rozuzlení a svatbě Mařinky a Černoočka přece jen dojde.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.