Sledovat Fišpánská jablíčka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Fišpánská jablíčka
  Trailer k pořadu Fišpánská jablíčka   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Pohádka
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Vojtěch Kotek, Filip Tomsa, Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Jitka Schneiderová, Lukáš Vaculík
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Humorná pohádka o dvou bratrech, kteří dokázali přemoci obra i čarodějnici, ale opravdové hrdinství na ně čekalo až doma.

Máte-li chuť se podívat na klasickou pohádku vyprávěnou kultivovaným jazykem, leč v myšlení a jednání hlavních postav přece jenom poněkud posunutou směrem k dnešku, Fišpánská jablíčka jsou přesně to pravé. Pohádka vypráví o královském páru, který ne a ne mít potomky. Až se mu to s pomocí jedné kouzelné rekvizity nakonec povede, ovšem v míře rovnou dvojnásobné. Narodí se jim prostě dvojčata. A když kluci vyrostou a jeden z nich by měl pomalu převzít vladařské radosti i povinnosti, vynoří se neřešitelný problém: má to být Vojta nebo František? A tak se kluci musí vypravit do světa, aby ten, který dokáže vykonat větší hrdinský skutek, se stal králem. Zatímco kluci bloudí světemi, u nich doma se usadilo zlo - Čaroděj Herdek se svojí povedenou dceruškou Laudónií! Dokáží princové zachránit rodiče a své království i tváří v tvář soupeři, který vládne těmi nejmocnějšími kouzly?
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski