Sledovat
Yakari
online

Yakari
Přehrajte si Yakari online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Yakari

Příběh pojednává o malém chlapci, který patří ke kmeni Siouxů. V jeho snech se mu zjevuje Velký Orel, který mu radí jak se má chovat. Yakari ovšem napodobuje orla doslova (například se pokouší naučit létat), takže vzniká mnoho úsměvných scén. Jeho zvláštní schopností je to, že rozumí a dokáže mluvit se zvířaty.

Země: Belgie, Francie
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 5.1.2024 06:30

Recenze uživatelů:

Ekologická agitka, tentokrát indiánská a docela pěkně udělaná.
60% master19
Yakari je snad jediný známý animovaný seriál pro děti a je moc docela hezký. Oblíbil jsem si ho na Déčku v létě 2018, kdy šel (zatím) bohužel naposledy a kdy se mi velmi zalíbil kostým indiána z čehož jsem jsem se začal zajímat o indiány. Tento seriál učí děti přírodě a přátelství a má to pokaždé docela pěkný děj. Děti by si pak mohly venku zahrát na indiány. Jen škoda že získává na popularitě gejmr Minecraftu SirYakari, takže by to měli zase u nás odvysílat ale slovenština mi na novější díly nevadí. A jelikož se stal Yakari mým oblíbeným animákem tak dávám 100% :thumbsup:
Naposledy upraveno 28.06.20 22:31:22 uživatelem Ales.Fiala.02
100% Ales.Fiala.02
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina