Sledovat Wiplala online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Wiplala
  Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný
Režie:
Tim Oliehoek
Hrají a postavy:
Geza Weisz (Wiplala), Peter Paul Muller (pan Blom), Jack Wouterse (Municipal Official), Hans Kesting (Atlas), Peter Van den Begin (číšník), Cas Jansen (doktor Vink)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2014
Popis:
Je opravdu malý - měří pouhých 10 cm. Není ale žádný trpaslík. Je to malý kouzelný muž jménem Wiplala. Umí cinkat, což v jeho jazyce znamená „kouzlit“, ale pořád zapomíná, jak to přesně funguje. A tak se mu to mnohdy vůbec nepodaří. Jeho největším kouzelnickým nezdarem je, že přemění otce Bloma, jeho dceru Nellu Dellu a syna Johannese v malinkaté deseticentimetrové lidičky. A tak začíná vzrušující dobrodružství. Získají tito tři lidé znovu normální velikost?
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski