Sledovat Dofus: Kerubovy poklady online

Přehrajte si Dofus: Kerubovy poklady online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Dofus: Kerubovy poklady online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy
Režie:
Eun Young Choi, Anthony Roux
Hrají:
Said Amadis (God Ecaflip 4 episodes, 2013), Sauvane Delanoë (Joris 1 episode, 2013), Sébastien Desjours (Indie Delagrandaventure 1 episode, 2013), Jean-Claude Donda (Kerubim Crepin 1 episode, 2013), Michel Mella (Tortue Brutale 1 episode, 2013), Gilles Morvan (Bob de Bonta 1 episode, 2013)
Země:
Francie
Rok výroby:
2013
Popis:
Joris je mladý chlapec, který žije v hlavním městě magického světa známého jako Bonta. Zde se o něj stará jeho poručník Kérubim Crépin a chlapec zažívá spoustu dobrodružství se svou nejlepší kamarádkou Lilotte. Joris sní o svých rodičích, které nikdy nepoznal a zároveň je velkým fanouškem zdejšího sportu zvaného Gobbowl. Největší hvězda tohoto sportu, mladý Khan Karkass, pořádá ve městě speciální akci, na které mladý Joris nemůže chybět, a to i za cenu, že opustí obchod, který mu jeho poručník svěřil. A tak začíná největší dobrodružství v Jorisově životě, během kterého se seznámí se svým idolem a dokonce i zjistí vše o svém původu. Zatímco Joris utíká vstříc svému osudu, Kérubim se tajně setkává s mladou dívkou Bakarou, která mu oznamuje, že se znovu objevila nejobávanější čarodějka Julith. Kérubin jediný ví, co to znamená a jaké je spojení mezi ní a Jorisem..
Sledujte na:
ČT :D

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.