Sledovat
Dofus: Kerubovy poklady
online

Dofus: Kerubovy poklady
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Joris je mladý chlapec, který žije v hlavním městě magického světa známého jako Bonta. Zde se o něj stará jeho poručník Kérubim Crépin a chlapec zažívá spoustu dobrodružství se svou nejlepší kamarádkou Lilotte. Joris sní o svých rodičích, které nikdy nepoznal a zároveň je velkým fanouškem zdejšího sportu zvaného Gobbowl. Největší hvězda tohoto sportu, mladý Khan Karkass, pořádá ve městě speciální akci, na které mladý Joris nemůže chybět, a to i za cenu, že opustí obchod, který mu jeho poručník svěřil. A tak začíná největší dobrodružství v Jorisově životě, během kterého se seznámí se svým idolem a dokonce i zjistí vše o svém původu. Zatímco Joris utíká vstříc svému osudu, Kérubim se tajně setkává s mladou dívkou Bakarou, která mu oznamuje, že se znovu objevila nejobávanější čarodějka Julith. Kérubin jediný ví, co to znamená a jaké je spojení mezi ní a Jorisem..

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
Hrají a postavy: Said Amadis (God Ecaflip 4 díly, 2013), Sauvane Delanoë (Joris 1 díl, 2013), Sébastien Desjours (Indie Delagrandaventure 1 díl, 2013), Jean-Claude Donda (Kerubim Crepin 1 díl, 2013), Michel Mella (Tortue Brutale 1 díl, 2013), Gilles Morvan (Bob de Bonta 1 díl, 2013)
Scénář: Tom Gobart, Olivier Gusa
Země: Francie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 16.8.2021 11:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko