Sledovat Voděnka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Voděnka
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Pohádka
Režie:
Otakar Kosek
Hrají a postavy:
Adéla Pristášová, Tatiana Vilhelmová, Václav Rašilov, Miroslav Vladyka, Naďa Konvalinková, Zuzana Bydžovská
Scénář:
Kateřina Krejčí
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
Veselá pohádka o pramínkové rusalce, hrnčíři Jirkovi a strašidlech z mokřadu.

Pramínková rusalka Voděnka je ve skutečnosti dívka z lidského rodu, které se jako sirotka ujaly tři kouzelné tetičky: Jezinka, Polednice a Bludička. Tetičky svěřily Voděnce kouzelný džbánek a s ním úkol starat se o všechny prameny a pramínky. Cestou domů zabloudí v mokřinách mladý hrnčíř Jirka a nešťastnou náhodou džbánek rozbije. Setká se také s Voděnkou, zamiluje se do ní a slíbí napravit, co způsobil. Aby mohl vyrobit nový džbánek, musí splnit úkoly Voděnčiných tetiček a také získat hrnčířskou hlínu z tajného místa v mokřinách, které hlídá zákeřný bahenní skřet Vodouch. Ten si sám na Voděnku myslí a spolu s divoženkou Rosnatkou klade Jirkovi všemožné nástrahy. Naštěstí Jirkovi pomáhá Voděnka a hlavně jejich vzájemná láska...
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko