Sledovat Voděnka online

Přehrajte si Voděnka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Pohádka Voděnka na !
  Sledovat Voděnka online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Otakar Kosek
Hrají a postavy:
Adéla Pristášová, Tatiana Vilhelmová, Václav Rašilov, Miroslav Vladyka, Naďa Konvalinková, Zuzana Bydžovská
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
Veselá pohádka o pramínkové rusalce, hrnčíři Jirkovi a strašidlech z mokřadu.

Pramínková rusalka Voděnka je ve skutečnosti dívka z lidského rodu, které se jako sirotka ujaly tři kouzelné tetičky: Jezinka, Polednice a Bludička. Tetičky svěřily Voděnce kouzelný džbánek a s ním úkol starat se o všechny prameny a pramínky. Cestou domů zabloudí v mokřinách mladý hrnčíř Jirka a nešťastnou náhodou džbánek rozbije. Setká se také s Voděnkou, zamiluje se do ní a slíbí napravit, co způsobil. Aby mohl vyrobit nový džbánek, musí splnit úkoly Voděnčiných tetiček a také získat hrnčířskou hlínu z tajného místa v mokřinách, které hlídá zákeřný bahenní skřet Vodouch. Ten si sám na Voděnku myslí a spolu s divoženkou Rosnatkou klade Jirkovi všemožné nástrahy. Naštěstí Jirkovi pomáhá Voděnka a hlavně jejich vzájemná láska...
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski