Sledovat Viking Vic online

Přehrajte si Viking Vic online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Viking Vic na !
  Sledovat Viking Vic online
Žánr:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Éric Cazes
Hrají a postavy:
Lionel Tua (Halvar), Peter Callan (Halvar), Paul Davies (Tjure / ...), Tanguy Goasdoué (Tjure / ...), Thierry Kazazian (Snorre), Cyrille Monge (Faxe)
Země:
Francie, Austrálie
Rok výroby:
2013
Popis:
Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nejnovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski