Sledovat (Vel)Mistr E online

Přehrajte si (Vel)Mistr E online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online rodinný, dětem (Vel)Mistr E na !
  Sledovat (Vel)Mistr E online
Žánr:
rodinný, dětem
Režie:
Karel Smyczek
Hrají a postavy:
Markéta Plánková, Jan Vondráček, Jana Synková, Klára Sedláčková-Oltová, Jan Čenský, Václav Vydra nejml.
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Pohádková etiketa pro pokročilé.

Holky, kluci, máte zdání, čím se řídí půjčování? Trapas přijde, tak to chodí, když se nám to nejmíň hodí. Jak se cítit v cizině? Jako doma v peřině. Kolem nás je spousta lidí, každý z nich se někdy stydí. Manipulace - to není žádná legrace. Televizní škola správného slušného chování pro děti.Mistr E, záhadná tvář z tabletu, se spolu s obyčejnou dívkou Klárkou snaží zachránit zakleté Království Etikety, které zapomnělo, jak se slušně chovat. Pomoci jim dokáže jen pravý Velmistr Etikety. Může se jím stát každý, kdo bude chtít hledat cesty, jak se zachovat ohleduplně a slušně, přestože nemá jednoznačný návod.
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski