Sledovat film Andílek na nervy online

Přehrajte si film Andílek na nervy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1080 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný Andílek na nervy na !
  Trailer k filmu Andílek na nervy   Sledovat Andílek na nervy online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Juraj Sajmovic
Hrají a postavy:
Petra Černocká (Helena), Kateřina Hrachovcová (Jiřina, žena Roberta Krolla), Martina Hudečková (majitelova žena), Anna Kaderávková (Viktorka), Aneta Kernová (Alena), Ester Kočičková (prodavačka)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2015
Popis:
Milionářka do chatrče.

Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda bude žít v dětském domově, nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku.
Hodnocení:
53 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski