Film Andílek na nervy

Sledovat film
Andílek na nervy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Milionářka do chatrče.
Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda bude žít v dětském domově, nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Juraj Sajmovic
Hrají a postavy: Petra Černocká (Helena), Kateřina Hrachovcová (Jiřina, žena Roberta Krolla), Martina Hudečková (majitelova žena), Anna Kaderávková (Viktorka), Aneta Kernová (Alena), Ester Kočičková (prodavačka)
Scénář: Beatriz Sajmovicova, Alexandra Škampová, Beata Parkanová, Juraj Sajmovic
Země: Česká republika
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko