Sledovat Věda je zábava online

Přehrajte si Věda je zábava online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Rodinný, Reality TV, Vzdělávací, Zábavný Věda je zábava na ČT :D!
  Sledovat Věda je zábava online
Žánr:
Rodinný, Reality TV, Vzdělávací, Zábavný
Režie:
Guy Mansfield, Amy Bingham
Hrají a postavy:
Daniela Marie (mladý Scientist), Lucas Hejtmanek (studentka), Nikita Johnston (mladý Scientist), Marissa Kaye (studentka), Tamihana Kerehona (mladý Scientist), Harry Moffitt (mladý Scientist)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2005
Popis:
Cyklus, určený pro zvídavé děti zhruba od osmi do dvanácti let. Přestože pochází až z daleké Austrálie, nenajdeme v něm nic, co by nešlo udělat v našich podmínkách. Řeč je totiž o pokusech všeho druhu s využitím nejrůznějších nepotřebných věcí, zejména použitých obalů, pet láhví, plechovek či novin. Spolu s dětmi si můžeme postavit a odstartovat raketu, zkonstruovat zahradní altánek ze starých novin a lepenky a podniknout spoustu zajímavých pokusů s předměty tak obyčejnými jako třeba rymínko na šaty. Řadu pokusů si určitě budou chtít vyzkoušet i dospělí.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski